Responsive Menu
Add more content here...

A Creative Website Design Agency

Based in Greater Philadelphia, USA

Рейтингу Найбагатших

Найбагатші Люди України Рейтинг Топ 100 Журналу Нв 2021 Новини України Nv

Його статки не змінилися за рік і становлять 1 мільярд доларів. До рейтингу також увійшов Геннадій Боголюбов (група «Приват») подробиці на нашому сайті із 1,1 мільярда доларів статків. Цікаво те, що ця десятка найбагатших виглядає дещо інакше, ніж лише місяць тому.

Лідерство у рейтингу найбагатших українців продовжує утримувати Рінат Ахметов, а серед найбагатших представників Львова – власники ІТ-компанії та ще троє відомих бізнесменів. Загалом у 2023 році видання нарахувало 2640 людей в світі з мільярдним капіталом, порівняно з 2668 минулого року. Їхні сукупні статки зараз становлять 12,2 трильйона доларів, що на 500 мільярдів доларів менше, ніж у березні 2022 року. За даними Forbes, майже половина мільярдерів світу стали за рік біднішими.

У 2020 році в рейтинг Forbes увійшли 2095 мільярдерів, що на fifty eight менше, ніж торік. Сумарний статок учасників рейтингу становив $8 трлн, що на $700 млрд менше, ніж у 2019 році. Другу й третю сходинку посіли представники IT-сектора – Максим Литвин і Олексій Шевченко, які володіють компанією Grammarly.

Друге та третє місце посіли співзасновники IT-компанії Grammarly Максим Литвин та Олексій Шевченко. Співзасновники Grammarly Максим Литвин й Олексій Шевченко позначені як громадяни Канади, їхні статки оцінили в 2,2 мільярда доларів. Статки Віктора Пінчука («Інтерпайп») оцінили в 2,1 мільярда доларів (1438 місце в загальному рейтингу). Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів «Главкома» дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт.

Це закрило російському президенту, який раніше намагався бути в центрі дипломатичних подій, доступ до більшості міжнародних перемовин. У 2023 році світ з’ясував справжню вагу українського агровиробництва. Блокування Росією Чорного моря спричинило цілу епопею з постачанням зерна, яка охопила весь світ.